Loga

WYDAWNICTWA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
NIP: 525-001-12-66
Sekretariat: tel. +48 22 55 31 318
Fax: +48 22 55 31 337




Dyrektor WUW

 Anna Szemberg anna.szemberg@uw.edu.pl (22) 55 31 318; kom. 694 519 357



p.o. Redaktora Naczelnego

 Anna Kędziorek anna.kedziorek@uw.edu.pl (22) 55 31 320; kom. 798 647 751


Sekretarz WUW

 Alicja Sobótka alicja.sobotka@uw.edu.pl (22) 55 31 318



Redakcje

Nauki humanistyczne

 Maria Szewczyk m.szewczyk@uw.edu.pl (22) 55 31 342


Nauki przyrodnicze

 Małgorzata Yamazaki malgorzata.yamazaki@uw.edu.pl (22) 55 31 345


Rozprawy, słowniki

 Ewa Wyszyńska e.wyszynska@uw.edu.pl (22) 55 31 345


Redakcja historii

 Beata Jankowiak-Konik b.konik@uw.edu.pl (22) 55 31 342


Nauki społeczne

 Kaja Kojder-Demska kkojder@uw.edu.pl (22) 55 31 343


Redakcja Czasopism

 Dorota Dziedzic d.dziedzic@uw.edu.pl (22) 55 31 321


Kierownik Działu Zagranicznego - Foreign Rights Manager

 Anna Raiter-Rosińska a.rosinska@uw.edu.pl +48 22 55 31 321




Dział Handlowy

Kierownik Działu Handlowego

 Anna Duracz a.duracz@uw.edu.pl (22) 55 31 344, 501 269 096

Dział Marketingu

 Monika Wielga m.wielga@uw.edu.pl (22) 55 31 344


Sprzedaż publikacji

 Sprzedaż publikacji dz.handlowy@uw.edu.pl (22) 55 31 333

Iwona Rogalska
Mieczysław Różański
Robert Kazubek
Andrzej Purtak



Dział Umów i Rozliczen

 Grażyna Różańska g.rozanska@uw.edu.pl (22) 55 31 341

 Ewa Fedoruc e.fedoruc@uw.edu.pl (22) 55 31 349



Dział Produkcji

Operator DTP

 Barbara Obrębska b.obrebska@uw.edu.pl (22) 55 31 340


Koordynator produkcji

 Martyna Chołuj martyna.choluj@uw.edu.pl (22) 55 31 339 


Koordynator produkcji

 Urszula Kornobis u.kornobis@uw.edu.pl (22) 55 31 319


Księgowość

 Ewa Stawińska e.stawinska@uw.edu.pl (22) 55 31 346







chopin_baner_468x60


KOBiDZ





UWAGA
WYDAWNICTWA
UNIWERSYTETU
WARSZAWSKIEGO
poszukują osób lub ich spadkobierców
LISTA

prenumerata  Prenumerata czasopism


 

ZAMÓW BIULETYN WUW!

BOOKSHOP icon.gif


KATALOG
Nowości i zapowiedzi


Oferta WUW jest dostępna
w Księgarni Uniwersyteckiej LIBER
Krakowskie Przedmieœcie 24
od poniedziałku do piątku
w godz.9.00-19.00
oraz w soboty i niedziele
w godz. 10.00-18.00
ZAMóWIENIA
Dział Handlowy
tel. 022 55 31 333
mail: dz.handlowy@uw.edu.pl
Konto: PL 54 1160 2202 0000 0000 4256 3626

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa

Name of the bank: Bank Millennium SA
Address: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa
SWIFT: BIGBPLPWXXX
IBAN: PL54 1160 2202 0000 0000 4256 3626
Informujemy, iż wybrane pozycje naukowe Wydawnictw są dostępne w wersji elektronicznej na portalu ibuk.pl oraz CEEOL

youtube Facebook Twitter

Pismo UW Zapraszamy na stronę internetową
Pisma Uniwersytetu Warszawskiego.
Ksztaltowanie
Wladza wyobrazni
Balkany na Ukrainie
Przyjazn, ktorej nie bylo
Miasto na zadanie
Wychowanie jako milosc</a>
      <a href=
Księgarnia Uniwersytecka Liber
Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych
MuratorExpo
Azymut
F.K. Olesiejuk
Galeria Zachęta